Alim Yayıncılık ekibimizle tanışın

Merhaba, ben Emine Karanfil Yenilmezcan.

Psikoloğum ve Alim Anaokulu kurucularındanım. İki çocuğum, eşim Soner ve harika insanlardan oluşan çevremle Bursa’da yaşıyorum. Dünyanın neresinde bir çocuk görsem, ihtiyaçlarını öğrenip bunları gidermeye çalışırım. Oyun arkadaşı olmak, oynarken duygularımızı göstermek, bir şeyler keşfetmek ve sonucunda da öğrenmek harika bir yolculuk! Bu yolculukta bavulumuzda bulunması gereken materyallerin oluşumu için bu yayınevini kurma kararı aldık. Kaptanımız Mehmet’in bizi yönlendirmesiyle bu gemide diğer arkadaşlarımla birlikte keyifli bir çalışma içerisindeyiz.

Merhaba, ben Mehmet.

Alim Yayıncılık ekibi olarak farklı alanlarda çalışan birçok insan toplandık. Ben de yayınevimizden çıkan her kitap ve çeşitli yayın için yayın sürecini takip eden, insanlar arası bağlantı kuran yayın koordinatörüyüm. Aynı zamanda grafik tasarımcıyım, kitaplar ve daha birçok şey tasarlıyorum.

Ramazan ayını eğlenerek ve öğrenerek geçirmen için etkinlik kutusunun hazırlanmasında ekip arkadaşlarıma öncülük ettim. Bana kaptan diyebilirsin belki. Mürettebatıma çok şey borçluyum. Artık dümeni sana bırakabilirim. 

Herkese merhaba, ben Soner Yenilmezcan;

Alim Okulları kurucusuyum. 2017 senesinde Belçika’dan kesin dönüş yapmış, iki çocuklu bir ailenin babasıyım. Bu zamana kadar çeşitli iş kollarının işletme organizasyonunda zevkle çalıştığım ciddi görevler aldım. 

Sonsuzluk serüvenimizde dünyanın son saniyesine kadar kazanç kapısı olan ilim alanında yer almanın coşkulu heyecanını yaşıyorum. Ben ve ekip arkadaşlarım eğitimi; tüm alanları ile bir bütün olarak görüp çocukların dünyasının asla standartlaştırılmaması gerektiğini düşünüyoruz. İlim alanında eğitim serüvenimize başlarken şunu söyleyebilirim ki; Türkiye eğitim standartlarına göre çok başka olan bir bakış açısı ile karşınızdayız. İnşallah bu durumdan en çok keyif alanlar çocuklarımız olacak. Ufukları, hayal dünyaları kadar geniş olan eşi benzeri olmayan çocuklarımıza; hayal dünyalarında eşlik edecek bir arkadaş olmak beni çok ama çok heyecanlandırıyor. İnşallah sizlerin de destekleri ile çok güzel nesiller bizleri temsil edecek.