Çizerlerimiz ile tanışın

Merhaba ben Merve Tunç

Matematik ve ilahiyat mezunu bir çizerim. Elime kalemi aldığımdan beri yazıp çizme girişimlerim hiç bitmedi. İlkokulda yazıp resimlediğim bir dergim bile vardı her ne kadar tek baskı olsa da. 🙂
Çocukluğumdan beri renklere karşı ilgim var, bir manzaraya bakarken bile ordaki renkleri adlandırmaya ve oluşturmaya çalışırım.
İki çocuk annesiyim. Çocuklara ulaşabilmenin en kestirme yolunun masallar ve çizimleri olduğunu keşfettiğimden beri kitap resimliyorum. Birçok yayıneviyle çalıştım. Bunun yanında dergilerde de çiziyorum.
Çizimlerimle sizin kalplerinize neşe ve heyecan katmak, hayallerinize ulaşmanızda adım olmak dileğiyle.

Instagram sayfası: mervetncillustration

Merhaba, ben Nurdan Uykal Saygılı.

İllüstratör ve grafik tasarımcıyım. Yayınevleri ve kurumlara sevimli illüstrasyonlar yapıyorum. Alim Yayıncılık ailesine de fırça, kalem ve renkli boyalarımla dahil olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.

Instagram sayfası: nurdanuykal

Merhaba, ben Hatice Nizamoğlu.

Resim yapmayı sever misin?
Ben çok seviyorum ve bu yüzden bir çizer olarak Alim yayıncılık ekibiyle birlikte bu yıl ramazan ayında sana özel muhteşem sürprizler hazırladık.
Ramazan ayımızın bitkisini her gün eğlenerek ve öğrenerek sulayıp bayrama renkli çiçekler büyüteceğiz.
Bu çiçekler bizim tebessümlerimiz olacak ve yanaklarımıza konacak, onları soldurmamak için ise hep kocaman gülümseyeceğiz. Hadi gülümse, çiziyorum! 🙂

Instagram sayfası: baharikindisi

Ben Sibel Büyük.

30 yıllık bir insanım. İlkokul hayatım çok bilinmeyenli bir denklem gibiydi. Resim yaptığımı bilmeden kendimi lisede grafik tasarım okurken buldum. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, resim öğretmenliği okurken hocam sayesinde yönümü illüstrasyona çevirdim. Büyüklü küçüklü birçok yerde çizimler yaptım. Hâlâ çiziyorum. Şuan kurusal bir firmanın tasarım-çizim İşlerini yapıyorum, bir yandan da Freelance çocuk kitapları çizerliği yaparak yaşamaya devam ediyorum.

Instagram sayfası: cizengillerden